Kuchnia Meksykańska- Marcin Szatan

  • Ilość miejsc: Jest Jest  (12 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 162,60 zł 200,00 zł

12.02.2022 r., godzina 17:00 

Witajcie, chcemy Was zaprosić na pierwsze w naszym studio warsztaty z Marcinem Szatan, wielbicielem kuchni i kulinariów, uczestnikiem i finalistą programu "Family Food Fight", gdzie wspólnie z rodziną zmagali się na kulinarne pojedynki. 

Marcin Szatan- nie raz gotował w naszym Studio, ale nagrywając kulinarne filmy na swój kanał z ciekawymi ludźmi, między innymi Mateuszem Rybakiem czy Frankiem Rumak, pasja do gotowania u Marcina narodziła się podczas pobytu w Anglii, w której poznał różne kultury świata. Z tego, też uwielbia różnorodność w KUCHNI. Obecnie pracuje jako menager ds rozwoju firmy dla włoskiego producenta. Jego praca to podróże odwiedzam swoich dystrybutorów od Kazachstanu po Europę zachodnia i znowu doświadczenia kulinarne bo oczywiście każde spotkanie kończy się kolacja. Jak sam mówi: "...jestem wariatem z mnóstwem pomysłów i marzeń które pomału spełniam."

Marcin podczas warsztatów zabierze nas w zakątki kultury meksykańskiej.  Dlaczego? 

Kuchnia meksykańska- sztuka kulinarna Meksyku i okolic, łącząca tradycje tubylczych Indian i wpływów konkwistadorów. Opiera się głównie na kukurydzy i roślinach strączkowych i różnych odmianach papryki chili.

MENU: 

PRZYSTAWKA: Guacamole

DANIE GŁÓWNE: Kurczak tinga

DESER: Churros

 

Zajęcia w dobie pandemii  są przeprowadzane w reżimie sanitarnym, dorośli pracują 2 osobowych grupach przy stanowisku.

Wszystkie stanowiska są rozmieszczone w bezpiecznych odstępach. 

Studio jest wyposażone w wszelkie środki do dezynfekcji.

Osoba prowadząca warsztaty odziana jest przez cały czas w maseczkę.

 

Cena: 200 zł /os. (w tym 23% VAT)

Cena zawiera wszystkie potrzebne składniki do przygotowania każdego z dań, dobrze wyposażone stanowisko, skrypt z przepisami do zabrania ze sobą, fartuchy na czas szkolenia, pojemniki „na wynos”, napoje - woda, kawa, herbata.

Minimalna ilość osób - 8
(Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)
(Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość uczestników szkolenia, zastrzegamy sobie prawo do przełożenia terminu lub odwołania zajęć i zwrotu pieniędzy).

Rezerwacje i więcej informacji:

www.studiodobregosmaku.pl

lub
tel.727-777-191
martyna@studiodobregosmaku.pl


Zapraszamy :)