Włoskie specjały dla dzieci 6-8 lat

  • Ilość miejsc: Jest Jest  (11 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 73,17 zł 90,00 zł

08.10.2021 r., godzina: 17:00

Zapraszamy, na warsztaty dla dzieciaczków w wieku 6-8 lat, z serii WŁOSKIE SPECJAŁY, dlaczego? JAKI MAŁY KUCHARZ nie lubi włoskiej pizzy. 

Tym razem, warsztaty poprowadzi Rafał Maciak, nasz przyjaciel, który już prowadził warsztaty w naszym Studio i idealnie wpasuje się w warsztaty z najmłodszymi. 

Rafał Maciak- swoją przygodę rozpoczął jako nastolatek, obserwując i pomagając rodzicom w gotowaniu, jak to Rafał ujął nam podczas krótkiej opowiastki o swojej pasji do gotowania- jego tata zawsze mu powtarzał ”ucz się gotować bo my wiecznie żyć nie będziemy”, którą Rafał wziął bardzo do siebie. 

Jak sam opowiada, rodzice go do niczego namawiać nie musieli, jego miłość do gotowania była tak silna, że godziny, które spędził w  kuchni, w ogóle nie grały roli. Uwielbiał i do tej pory uwielbia eksperymentować w kuchni. “Gotowanie to dla mnie relaks, z czasem  pasja przerodziła się w sposób na życie i tak już zostało … nie wyobrażam sobie dnia w którym choć na chwilę nie pojawiłbym się w kuchni ”- jak sam wspomina. 

Dodatkowo na miejscu umili nam czas animator zabaw dla dzieci. 

Przewidziane małe niespodzianki! 

MENU: 

1. PIZZA NEAPOLITAŃSKA

2. HERBATNIKOWO- ŚMIETANKOWY DESER 

To wszystko w miłej atmosferze i z dobrym humorem. 

Zajęcia w dobie pandemii  są przeprowadzane w reżimie sanitarnym, dzieciaczki pracują w 2 osobowych grupach przy stanowisku, wszystkie stanowiska są rozpieszczone w bezpiecznym odstępach. 

Studio jest wyposażone w wszelkie środki do dezynfekcji.

Osoba prowadząca warsztaty odziana jest przez cały czas w maseczkę.

UWAGA: Rodzice/ Opiekunowie przyprowadzają dzieci na zajęcia oraz odbierają je po ich zakończeniu! 
 

Cena zawiera wszystkie potrzebne składniki do przygotowania pizzy, profesjonalnie wyposażone stanowisko, skrypt z przepisami do zabrani ze sobą, fartuchy na czas szkolenia, pojemniki „na wynos”, napoje - woda, kawa, herbata.

Minimalna ilość osób - 8
(Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)
(Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość uczestników szkolenia, zastrzegamy sobie prawo do przełożenia terminu lub odwołania zajęć i zwrotu pieniędzy).


tel.727-777-191
martyna@studiodobregosmaku.pl


Zapraszamy :)